Kaip užsakyti?

Prekės užsakymą galite atlikti 3 būdais:

1. E-parduotuvės sistemoje (greita!):
Išsirinkę prekę (-es), pridėkite ją (-as) į elektroninį pirkinių krepšelį. Atsidarę krepšelį, užpildykite pirkėjo informaciją, nurodykite prekių pristatymo tipą ir pasirinkite mokėjimo būdą. Patvirtinkite užsakymą ir laukite prekės!

*Prieš atliekant išankstinį mokėjimą bankiniu pavedimu, būtina pasitikslinti ar prekė (-ės) yra sandėlyje. Skambinkite telefonu: +370 640 77779.

2. El. paštu (greičiau!):
Išsirinkę prekę (-es), išsiųskite mums laišką el. paštu: mobi@mobilife.lt. Laiške nurodykite prekės modelį, pristatymo tipą ir mokėjimo būdą. Laukite patvirtinimo!

3. Telefonu (geičiausia!):
Išsirinkę prekę (-es), paskambinkite mums telefonu: +370 690 81221. Pokalbio metu gausite visą reikalingą informaciją apie norimą prekę ir sutarsite užsakymo aplinkybes.

*Šitas užsakymo būdas pats greičiausias ir paprasčiausias, kadangi visą informaciją apie turimas prekes gausite iš karto!

Kaip atsiskaityti?

Už prekes galite atsiskaityti 2 būdais:

1. Išankstiniu bankiniu pavedimu (greita!):
Užsisakius prekę (-es) ir pasirinkus mokėjimo būdą bankiniu pavedimu, gausite mokėjimo duomenis, pagal kuriuos atliksite pavedimą. Prekes pristatyti galėsime tik tada, kai pinigai pasieks mūsų banko sąskaitą, todėl prekės pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

*Prieš atliekant išankstinį mokėjimą bankiniu pavedimu, būtina pasitikslinti ar prekė yra sandėlyje. Skambinkite telefonu: +370 640 77779.

2. Grynaisiais pinigais, atsiimant prekę (greičiausia!):
Pasirinkus mokėjimo būdą grynaisiais pinigais, atsiskaityti galėsite kurjeriui, prekės pirstatymo metu.